Марина Данилюк: Саакашвілі пора у Тбілісі – розбиратися з концертними залами і хачапурними

247
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Коли в революційній стратегії щось пішло не так.

  1. Минулого тижня марш за імпічмент закінчився блокадою магазину Рошен із мамками з дітьми. Цього тижня – захоплювали Жовтневий палац під час аншлагового концерту під виглядом «комнату для жен революционеров».
  2. Виправдовування про кімнату абсолютно тупі після того, як всі побачили пентхаус за 6000 доларів, а протестувальники біля Ради застяли туалет в готелі «Київ», а ще там щодня по 13 УДОшників (!!!) на комітетських поверхах, хоча раніше було лише двоє внизу.
  3. Страшно задовбало калькування усіх знаменних дат і подій революції 2013-2014. Акції 10 грудня, марші 30 листопада…Із штурмом Жовтневого промахнулися. Можна знайти кадри 19 лютого 2014, як його штурмував Беркут і ВВ. До цього три місяці заклад став притулком для мітингувальників і був на межі банкрутства. Зараз у Жовтневому розклад концертів на півроку вперед.
  4. Завели два кримінальні провадження. На жаль, вони так же будуть без уваги, як і прориви кордону та стрибки на даху із СБУ. Це гратиме і проти сил Саакашвілі і проти влада, яка не здатна вирішити проблему приручених гастролерів.
  5. У Саакашвілі багацько прихильників: наївних, агресивних і пихатих. Але кожен штурм і блокада об’єкту, які не мають жодного стосунку до влади і бариг – грають виключно проти нього. І знову ж таки. Штурми концертів і кондитерських під «плине кача» і чорно-червоні прапори це феєричний пиздець. Певно, Михеілу варто уже відправлятись в Тбілісі і розбиратися там із концертними залами та хачапурними.

Джерело: Марина Данилюк-Ярмолаєва

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв