Москаль обіцяє «набити морду» заступнику міністра через заяви про сепаратизм

274
Москаль погрожує заступнику міністра Туці

Очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль переконує, що на Закарпатті немає жодного сепаратизму. Крім того, він попередив заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених Георгія Туку не поширювати неправдиві чутки про регіон.

Про це він заявив у коментарі Гордону.

«Сепаратизму на Закарпатті не було, немає та ніколи не буде. Якщо пан Тука через свою недорозвиненість не розуміє, що таке національна символіка та державний прапор Угорщини, нехай не лізе в ті справи, які не є пов’язаними з його повноваженнями. Ми не вивішуємо тут прапори «ДНР», «ЛНР» чи РФ. Вивішуємо символіку, дозволену трьома законами України. Безграмотних людей не можна в уряд пускати», – підкреслює Москаль.

Також він наголосив, що Закарпаття не перебуває під окупацією, а угорська громада жодної загрози для України не становить – усі ці проблеми є надуманими.

«Що стосується других паспортів, то насамперед це проблема Києва, а вже потім – Закарпаття. Багато людей із прикордонних сіл працюють в Угорщині лікарями, учителями, ким завгодно. Жодної загрози угорці Українській державі не становлять – їхня чисельність від усього населення України становить лише 0,04%. Що ви до них причепилися?», – зауважив чиновник.

Крім того, він заступника міністра щодо гучних заяв про регіон: «Хто такий цей Тука? Він у житті на Закарпатті не був! Може, Тука – член агентури ФСБ і розхитує ситуацію? Оскільки він – заступник міністра з окупованих територій, нехай вибере собі кабінет у Сімферополі, Донецьку чи Луганську і там сидить і варнякає, що хоче. Якого хріна він сюди лізе? Я десь його зустріну в Києві та обов’язково йому це все висловлю в нелітературній формі. Нехай цей ідіот Тука йде та звільняє окуповані території, а не розносить плітки. Я Туці наб’ю морду, якщо він ще раз згадає про Закарпаття».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв