США висловили розчарування референдумом щодо асоціації України з ЄС

159
Американська влада висловила розчарування у зв’язку з результатами референдуму в Нідерландах щодо Угоди про асоціацію України з ЄС.

Нагадаємо, 6 квітня під час референдуму нідерландці висловили своє відношення до асоціації України з Європейським Союзом. Згідно з попередніми результатами, більшість виборців проголосували проти. Хоча ця резолюція буде лише консультативною, вона може вплинути на долю ратифікації Угоди.
Під час щоденного брифінгу заступник речника Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Марк Тонер прокоментував негативні результати референдуму, висловивши розчарування.
«Ми бачили повідомлення про цей референдум, що не має обов’язкової сили. Звичайно, ми розчаровані його результатами, втім ми поважаємо вибір народу Нідерландів і політичний процес у цій країні», − цитує Укрінформ Тонера.
За його словами, Штати з повагою відносяться до політичних рішень Нідерландів, проте він також наголосив, що, на думку американської влади, «ця угода найкращим чином відповідає інтересам України, США і Європейського Союзу».

Коментарi

Коментарiв