Помічники одіозних нардепів-утікачів досі отримують зарплати – розслідування

421
Онищенко і Клюєв досі особисто підписують необхідні документи

Для нарахування оплати послуг помічникам одіозні нардепи Олександр Онищенко та Сергій Клюєв особисто підписують необхідні документи. Фінансує найманців держава із загального бюджету.

Про це повідомили експерти антикорупційного проекту «Марлін».

2017 року помічники Олександра Онищенка та Сергія Клюєва отримали від Верховної Ради України близько півмільйона гривень.

«Помічник Клюєва Сергій Мальцев отримав 117,4 тисяч гривень, а Інна Маєвська – 168 тисяч гривень. Помічники Онищенка Віктор Гринчук, який є депутатом Київської обласної ради фракція «Батьківщина», отримав 30,8 тисяч гривень, Юлія Сеник, яка також працює ведучою на ICTV, отримала 70,3 тисяч гривень, а Валерій Колюх – 103,7 тисяч гривень», – повідомили активісти.

Відповідно до декларацій, частина з помічників фігурантів кримінальних справ уже звільнилася з державних посад у 2016 році, але на папері ще продовжує працювати.

Обидва нардепи перебувають у всеукраїнському розшуку. Онищенка підозрюють у махінаціях із газом державної компанії. Клюєву інкримінують незаконну приватизацію державного заводу напівпровідників.

Онищенко та Клюєв особисто підписують документи попри розшукДокументи, необхідні для виплати з бюджету зарплат власним…

Опубліковано Проект "Марлін" 18 грудня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв