СБУ намагається спростувати наявність російського паспорта у мера Одеси

206
Служба безпеки України перевірила інформацію про наявність російського паспорта у мера Одеси Геннадія Труханова.

Прес-центр СБУ повідомив, що відповідно до заяви виконувача обов’язків заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Олександра Боровика відомство здійснило перевірку мера Одеси Геннадія Труханова щодо його причетності до протиправної діяльності, а також з’ясовували, чи є у нього й низки депутатів міської ради подвійне громадянство.
Зазначено, що представники спецслужби опитали Труханова й він спростував інформацію про подвійне громадянство. Нагадаємо, це заборонено згідно до чинного українського законодавства. 
Проведено бесіди з десятками активістів, які у ЗМІ й соціальних мережах поширювали відповідну інформацію. На жаль, вони лише повторювали раніше поширені матеріали й надали ксерокопії документів, які важко розцінювати як докази, хоча навіть їх долучено до матеріалів перевірки, − йдеться в повідомленні прес-центру Служби безпеки України.
Нагадаємо, раніше журналісти Слідство.Інфо, посилаючись на документи панамської юридичної компанії Mossack Fonseca повідомили, що Труханов нібито має паспорт громадянина Російської Федерації і володіє будівельною компанією РОСТ через офшорні компанії на Віргінських островах.

Коментарi

Коментарiв