Росія влаштувала істерику в ООН через постачання Україні зброї зі США і Канади

953
Іллічьов в ООН влаштував істерику через постачання зброї Україні

У Кремлі переконані, що Канада та США, надаючи зброю, штовхають Україну на нові авантюри на Донбасі.

Про це заявив перший заступник постійного представника Росії в ООН Пьотр Іллічьов під час засідання Ради Безпеки організації, на якому розглядали проблематику легкої та стрілецької зброї, передає Inforesist.

Зокрема, він наголосив на тому, що Канада заявила про готовність видавати своїм компаніям ліцензії на постачання зброї в Україні.

Крім того, за словами російського дипломата, американські компанії, зокрема, виробник ручних гранатометів Airtronic USA «уже постачають Києву зброю, кулуарно отримуючи на це згоду як з боку Держдепартаменту, так і Пентагону».

«Хотіли б порекомендувати тим, хто підштовхує до таких рішень і їх ухвалює, задуматися про відповідальність. Цілком очевидно, що накачування України американськими та канадськими засобами ведення війни штовхає її керівництво, яке саботує Мінські домовленості, на нові військові авантюри. Всі повинні розуміти, що силою конфлікт в Донбасі не вирішити, а вина за загибель людей буде лежати і на тих, хто дає в руки вбивцям зброю», – заявив Іллічьов.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв