Саакашвілі використовує модний прийом проти Порошенка – політолог

296
Політичний експерт Віктор Небоженко

Головна мета і завдання екс-очільника Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі – не розхитати щось, а показати відсутність народної та політичної підтримки у Президента Петра Порошенка. І Саакашвілі щодо Порошенка почав застосовувати зараз модний прийом – гібридну війну. Таку думку висловив директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко.

Експерт переконаний: Саакашвілі демонструє – «захотів штурмувати – штурмую. Я збираю людей на акції, а ти (Порошенко) не можеш». При цьому, додає Небоженко, якщо в Саакашвілі щось не вдається, то він намагається уникнути відповідальності. Зокрема, заявляє, що не писав листа Порошенку і не штурмував Жовтневий палац, це начебто хтось інший. Так само поводиться і Порошенко.

Також політолог зауважив, що жоден із представників «БПП» не виступив на захист Порошенка, оскільки все концентрується навколо однієї людини, а не зміні системи, і «БПП» розуміє, що після втечі Януковича його фракція залишилася в парламенті. І вони у разі чого теж залишаться.

«Протести зосереджені на особистості, яка хотіла бути єдиною на виборах президента, а тепер стала єдиним джерелом протестів. Хоча сьогоднішня опозиція крихка і не має єдиної платформи, все направлено в сторону Порошенка, і для нього це дуже небезпечно. І для Саакашвілі важливо, щоб протести тривали. А це тільки в разі, якщо він висуватиме нові претензії, або, якщо влада почне протестувати сама, зокрема, проводити арешти. Арешти – це мрія Саакашвілі», – підкреслив Небоженко у коментарі 24.

За його словами, якщо 10-15 осіб із оточення Саакашвілі потраплять в глибоко корумповані суди, де Адміністрація Президента не платитиме по 100 тисяч доларів за правильне рішення, ці суди залучать до себе другу хвилю, які будуть не за Саакашвілі, а за справедливість.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв