Порошенка й раніше підозрювали у використанні таємних офшорів, − ЗМІ

226
Згідно з результатами розслідування програми «Схеми», Президент України Петро Порошенко ще на початку 2000-х років використовував офшори для ухиляння від сплати податків.

Нагадаємо, нещодавно ЗМІ по всьому світу оприлюднили результати журналістського розслідування, що базувалося на матеріалах панамської юридичної фірми, яка торгує офшорними компаніями. 
Виявилося, що Порошенко також володіє офшорною фірмою, яку мав намір використовувати для реструктуризації податків свого холдингу Roshen. Крім нього, викрили і главу Національного банку України Валерію Гонтареву.
Згідно з результатами розслідування «Схем», 2003 року слідчі Міністерства внутрішніх справ України встановили причетність низки офшорних компаній Порошенка до заподіяння збитків бюджету в розмірі близько 25 мільйонів гривень у зв’язку з ухилянням від сплати податків. Правоохоронці звернулися до Інтерполу з проханням долучити іноземні структури до розслідування, у якому фігурують щонайменше 5 офшорних фірм, що належали до групи фірм «Укрпромінвест», яка була ядром бізнесу чинного Президента.
Матеріали справи дають підстави вважати, що ці компанії залучені до злочинних схем мінімізації оподаткування низки підприємств, що зареєстровані та розташовані на території України, − цитує Радіо Свобода лист за підписом на той час заступника начальник відділу ГСУ МВС України, полковника міліції Олександра Козлова.

Коментарi

Коментарiв