Олександр Солонько: Керівництво «БПП» плете маячню у стилі «глибокої занепокоєності»

546
Політичний аналітик Олександр Солонько

Скільки крику було про «руку москви», яка не дозволяє прийняти «закон по Донбасу». І тепер керівництво фракції БПП розводить руками і розповідає про «додаткові консультації», «юридичні висновки», «утвердження санкцій». При цьому, всі коментарі такі різнобійні, що складається враження, що Геращенко, Герасимов та жінка третього тисячоліття до нашої ери просто не знають що відповідати і плетуть якусь різнобійну маячню у стилі «глибокої занепокоєності».

Схоже, що продовження дії «федеративного» закону 7164 (продовжує дію закону про особливі умови місцевого самоврядування в окремих районах Луганської та Донецької областей.) владі виявилося цілком достатньо. А проект про «реінтеграцію» виявився таким вже життєво важливим і терміновим, що його відкладають в довгий ящик. Зрозуміло ж, що якщо його не приймуть в найближчий пленарний тиждень, то це ще місяці два паузи. І ніякий він не терміновий. Хоча баталії розгоралися навколо нього згадайте коли – 6 жовтня.

Схоже, що це й справді була не більше, ніж ширма. Хоча те, що було в преамбулі, варто би було таки прийняти, виключивши всі ті посилання на «мінські протоколи» і все таке. Але хіба це вже важливо? Головне, що «федеративний» закон продовжили і тепер патріоти Герщенко, Герасимов, Новинський, Шуфрич, Добкін, Бурбак та інші можуть спокійно відпочивати з відчуттям виконаного обов’язку. Лишається тільки питання обов’язку перед ким.

Джерело: Олександр Солонько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв