Експерт спрогнозував масштабний наступ РФ на Україну

226
Експерт із геополітики й директор розвідувально-аналітичної компанії Stratfor Джордж Фрідман спрогнозував масштабний наступ РФ на Україну 2017 року.

На думку експерта, поки Російська Федерація не має потрібної кількості військових ресурсів для здійснення масштабного наступу на Україну, проте до 2017 року Президент РФ Владімір Путін має можливість зібрати необхідні сили для цього.
Він зазначив, що виведення військ із Сирії насправді мало пов’язане зі збройним конфліктом у цій країна. За словами Фрідмана, цей крок був частиною переговорів між російською й американською владою щодо суверенітету України.
Директор Stratfor також нагадав про нещодавній візит Державного секретаря Джона Керрі до РФ і підкреслив, що перемовини з представниками Кремля скоріше за все тривають не так, як того би хотілося американській владі, оскільки незабаром після цього США оголосили про відправку додаткових військових сил до Східної Європи.
«Російське військове планування роками ґрунтувалося на тому, що Балтія, Білорусь і Україна будуть буферною зоною між РФ і потенційними європейськими ворогами. І намір Сполучених Штатів Америки розмістити в регіоні війська навряд чи сподобається Путіну», − наголосив Фрідман.

Коментарi

Коментарiв