Чому Саакашвілі провокує владу на свій арешт: думка експерта

363
Очільник Інституту публічної політики та консалтингу «Інполіт» Сергій Биков

Колишній очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі продовжує виконувати роль максимального подразника українського Президента, і це в нього досить успішно виходить. Однак питання в тому, наскільки далеко він готовий буде йти. Про це розповів глава Інституту публічної політики та консалтингу «Інполіт» Сергій Биков, коментуючи ситуацію з екс-президентом Грузії.

«Нині головне питання в тому, наскільки далеко Саакашвілі буде готовий зайти в своїх часто протиправних діях. Складається враження, що Саакашвілі робить усе, щоб був ґрунт для його затримання й, можливо, навіть винесення вироку. Річ у тім, що таким чином Саакашвілі формує в населення імідж такого собі, образно кажучи, в’язня сумління», – підкреслює політолог у коментарі Слову і Ділу.

На його думку, Саакашвілі сам провокує владу на те, щоб його затримали і щоб це потім представити як антинародну позицію влади. Така активність, додає Биков, зокрема штурм центру мистецтв, завжди грає на руку тому політику, який на це йде.

«Не варто розраховувати, що це матиме політичний негатив для Саакашвілі. Навпаки, тут радше позитив. Під час штурму центру мистецтв побили не лише поліцейських, а й протестувальників. Відповідно, можна говорити про те, що «злочинний режим, злочинна влада б’є звичайних українських громадян, які вийшли на мирний протест», – зауважив фахівець.

Крім того, за прогнозом експерта, якщо в період із 25 до 31 грудня Саакашвілі не затримають, то протестів та акцій у цей період не буде: «У такому разі продовження активності ми побачимо вже з початку нового року».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв