Марина Данилюк: Історія з візовим режимом для росіян може накритись мідним тазом

295
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

І усе ж.

Чого саме камера наближеного «Прямого» зафіксувала момент затримання СБУ агента-перекладача Єжова?

Перше. Відвернення уваги від Саакашвілі і апеляції 22 грудня, де ГПУ з низьким рівнем попередньої підготовки знову світить двійка, а Міхо – воля. Це заплющування очей на неперебірливість Порошенка у підборі менеджерів і соратників, очільників ОДА і політичних союзників. Десь із тиждень інформаційне поле качатиме інша історія: про інфантильного Гройсмана, який три роки тримав біля себе «крота». Більше того агент РФ був ознайомлений із тонкощами усіх урядових переговорів із Заходом. Гройсману в недалекому майбутньому не раз згадають диплом МАУП і вимагатимуть відставки на стіл. За всіма законами жанру прем’єр має ходити на розмови СБУ, а під будівлею на Володимирській пояснювати, що саме чув Єжов останні три роки. Про летальну зброю? Санкції? Економічну ситуацію? Оборонку?

Друге. Сигнальчик персонально Гройсману про «я тебе породив, я тебе за бажання і приберу». Натяк не гратися в самостійного політика. Можливо, образа за надто компліментарні спічі Яценюку на з’їзді НФ. За зближення з чужим табором і дрейфування від Петра Олексійовича.

Третє. Історія про поглиблення загального пиз*еця в контексті того, що українські антикорупціонери і грузинські реформатори можуть чудово жити за гроші Курченка. Як НАБУ може захищати інтерес Януковича і шукати причини спецконфіскації грошей. Хоча гроші Арбузова он успішно конфіскували в бюджет Латвії – і всі задоволені. Крім нас.

Четверте. На фоні слабких досягнень СБУ, ловля такого шпигуна і то добре. Кейс про урядового Штірліца, якого можна обміняти на когось із довгого списку кремлівських в’язнів – хороша історія про політичного продажу в ЗМІ)

П’яте. Та йолки ж палки! Днями поважний журналіст написав у приват, що історія з візовим режимом лайт для росіян з 1 січня може накритись мідним тазом. Бо чотири місяці для налаштування ефективної роботи погранців мало. А президент тупо піарнувся на тій історії. Так от скандал із Гройсманом це просто пекло. Нафіг взагалі щось робити із візами, статусом агресора і законом про реінтеграцію, якщо все, що робить прем’єр – першими знають в Кремлі. Бо прем’єр не зміг опанувати вільну англійську) Історія про, що знання не лише сила, а й державна безпека)

Джерело: Марина Данилюк-Ярмолаєва

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв