Україна відмовилася від перегляду Угоди про асоціацію з ЄС

176
Заступник голови Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв заявив, що держава не погодиться на перегляд Угоди про асоціюю з Євросоюзом.

Нагадаємо, 6 квітня цього року в Нідерландах відбувся референдум щодо Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. Згідно з попередніми результатами, більшість виборців проголосували проти. Офіційну інформацію оприлюднять 12 квітня.
«Не треба драматизувати цю подію, оскільки вона жодним чином не впливає на темпи і якість імплементації Україною Угоди про асоціацію. Ми категорично проти перегляду цього важливого документа. Жодних змін, жодних суттєвих правок вносити в цей документ ми не збираємося. Якщо будуть зміни убік посилення і визнання перспективи членства, ми готові це розглянути», − цитує Лівий берег Єлісєєва.
Він також наголосив, що нині Україна чекає на реакцію влади Нідерландів на результати референдуму і її подальші дії.
«Я не виключаю, що найближчими днями відбудеться контакт між Президентом України Петром Порошенком і Прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте. Але я ще раз підкреслюю: м’яч нині на полі голландської сторони, і ми очікуємо з їхнього боку пропозицій», − зазначив заступника глави АП.

Коментарi

Коментарiв