ПАРЄ визнала неможливим проведення виборів на Донбасі

238
Доповідачі Парламентської асамблеї Ради Європи Марілуїза Бек і Христина Зеленкова оголосили, що проведення виборів на тимчасово окупованому Донбасі є неможливим.

8 квітня прес-служба ПАРЄ оголосила, що проведення виборів на Донбасі неможливе у зв’язку з погіршенням ситуації з безпекою. Відповідні висновки представники організації зробили після того, як не змогли отримати доступ до територій, які не є під контролем української влади.
«Якщо двоє з нас не змогли безпечно подорожувати по окупованих територіях протягом дня або двох, як тут можна найближчим часом організувати вільні і чесні вибори?», − наголосила одна з доповідачів ПАРЄ.
Дзеркало тижня нагадує, що Бек і Зеленкова здійснили чотириденний візит до України, побувавши в Києві, Дніпропетровську й Маріуполі. Доповідачі висловили стурбованість кількістю порушень режиму припинення вогню й зазначили, що енергія й активність українського громадянського суспільства викликає захоплення.
 
Крім того, представники Парламентської асамблеї Ради Європи закликали українську владу якомога швидше активізувати роботу над реформами та краще протидіяти корупції в державі.

Коментарi

Коментарiв