ПАРЄ анонсувала дебати щодо справи Савченко

257
Парламентська асамблея Ради Європи назвала дату проведення дебатів щодо справи ув’язненої в РФ народного депутата України, члена ПАРЄ, льотчиці Надії Савченко.

Європейська правда інформує, що 18 квітня, у перший день роботи весняної сесії ПАРЄ у Страсбурзі організацію розгляне «справу Савченко». Заплановано, що участь у перемовинах візьмуть Президент Австрії Хайнц Фішер, президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер, очільників урядів Грузії Георгій Квірікашвілі, Туреччини Ахмет Давутоглу, Болгарії Даніель Мітов й інші офіційні особи. Також Комісар Ради Європи з прав людини Нілс Муйжнієкс оприлюднить щорічну доповідь про свою діяльність протягом минулого року. 
Нагадаємо, 22 березня 2016 року російський суд ухвалив рішення про визнання винною Савченко у вбивстві групи журналістів із РФ і нелегальному перетині кордону. Відповідно до вироку, її засудили до 22 років позбавлення волі. Нещодавно нардеп розпочала сухе голодування на знак протесту проти судочинної системи Російської Федерації.
Адвокати українки повідомили, що втратили контроль над станом здоров’я засудженої. 8 квітня виявилося, що Савченко вже навіть складно підійматися до своєї камери у зв’язку з ослабленням.

Коментарi

Коментарiв