Тука: Псевдовлада Донбасу отримує 100% прибутку з підприємств

293
Перший заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука

Велика кількість підприємств на окупованих територіях, які раніше працювали на Україну, тепер віддані під управління компанії, власником якої є одіозний олігарх Сергій Курченко.

Про це заявив заступник міністра з тимчасово окупованих територій Георгій Тука в ефірі ZIK.

Як він підкреслив, торговельні відносини з Росією закон досі не забороняє. До того ж, ті підприємства, які працювали на непідконтрольній території, діяли виключно в межах українського законодавства. Що ж до питання моралі, то такого визначення немає у законі.

«Мешканці окупованих районів мені розповідали, що раніше псевдовлада терористів отримувала максимум 10% прибутку з підприємств на окупованих територія Донбасу. Натомість зараз, після блокади й так званої націоналізації, їхній прибуток складає 100%. Адже велика кількість підприємств, які раніше працювали на Україну, тепер віддані під управління компанії, власником якої є пан Курченко», – наголошує посадовець.

Водночас журналістка, яка також була учасницею програми, запитала у чиновника, чи знає він про те, що вугілля з непідконтрольних територій, яке начебто зупинили, продовжує надходити через фірму-прокладку із Сумської та Чернігівської областей.

«Іще перед початком так званої блокади Донбасу я попереджав про такі сценарії, що вугілля може заходити як російське через інші області. Тому це цілком імовірно», – відповів Тука.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв