ВАСУ відхрестився від звинувачень у знищенні реформи поліції

181
Вищий адміністративний суд України прокоментував звинувачення адмінсудів у знищені реформ у галузі поліції.

Нагадаємо, 7 березня цього року очільник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе що резолюції судів про відновлення на посадах працівників Міністерства внутрішніх справ, які не пройшли переатестацію, загрожує реформі структури поліції.
Керівництво Вищого адміністративного суду нещодавно прокоментувало ці звинувачення у коментарі «Схемам», назвавши заяву глави Нацполіції такою, що не має об’єктивних і правових підстав.
Крім того, ВАСУ наголосив, що  кожен громадянин України, в тому числі і працівник поліції, який не пройшов переатестацію, має право на звернення до суду для захисту своїх прав, свобод і інтересів. Також у заяві Суду спростовано інформацію про здійснення закритих засідань при розгляді справ щодо скасування наказів про звільнення працівників поліції. 
Вищий адміністративний суд прокоментував також заборону журналістам «Схем» знімати засідання щодо однієї з подібних справ, підкресливши, що особи, які брали участь у процесі, не дали необхідної згоди відповідно до чинного законодавства.

Коментарi

Коментарiв