У поліції спростували затримання Яценюка у Женеві

269
Інтерпол скасував розшуковий циркуляр Росії щодо Яценюка

Міжнародна організація кримінальної поліції – Інтерпол – скасувала розшуковий циркуляр Росії щодо лідера «Народного фронту» Арсенія Яценюка.

Про це повідомили на сайті Нацполіції України.

«При розгляді останнього звернення Російської Федерації щодо оголошення Арсенія Яценюка в розшук по лінії Інтерполу за начебто скоєні ним у Чечні злочини Генеральний секретаріат Інтерполу в Ліоні протягом короткого часу розібрався у цій ситуації, визнав це звернення РФ – необґрунтованим і скасував розшуковий циркуляр росіян», – ідеться у повідомленні.

Також Українське бюро Інтерполу отримало від штаб-квартири організації в Ліоні підтвердження, що Яценюка не затримували: «Він проходив стандартну перевірку під час паспортного контролю, яка тривала не більше 10 хвилин. Після завершення необхідних процедур він разом з донькою безперешкодно продовжив свій маршрут».

Напередодні ЗМІ поширили інформацією про те, що Яценюка зупинили на паспортному контролі у Женеві за запитом РФ.

«За 10 хвилин все з’ясували і пропустили, попередивши, що аналогічна процедура можлива і під час вильоту», – зазначила прес-секретар політика Ольга Лаппо.

Нагадаємо, 2015 року глава СК РФ Олександр Бастрикін  заявив, що Арсеній Яценюк воював проти російської армії в Чечні. У лютому 2017 року Росія заявила, що Яценюк оголошений у міжнародний розшук, а в березні суд міста Єсентуки ухвалив рішення про заочний арешт екс-прем’єра України.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв