Політолог: Арешт активів Коломойського – сигнал усім олігархам України

609
Політичний експерт Віктор Небоженко

Арешт активів олігарха Ігоря Коломойського – сигнал усім олігархам України, включаючи Ахметова, Фірташа та інших, а головне – Президенту, про те, що Захід може зробити з ними все, що хоче. Про це розповів політичний експерт Віктор Небоженко, передає Слово і Діло.

На думку фахівця, скоро будуть спроби пом’якшити удар, знизити загострення пристрастей навколо імені Коломойського, локалізувати конфлікт Пінчук-Коломойський Лондонським судом. У цьому сенсі українські правоохоронні органи мають великий досвід саботажу, зазначив він.

Як нагадав Небоженко, фігуранти списку найбільш небезпечних підозрюваних із найближчого оточення президента-втікача Януковича легко відбили атаку Києва завдяки непрофесіоналізму та корупційності прокурорів і слідчих, які готували подання для Інтерполу: «Тож Коломойський не випадково зустрівся з Луценком в Амстердамі буквально за кілька годин до лондонського рішення».

Інше питання, додає політолог, чи захочуть західні партнери України застосувати такий же маневр і до самого Президента.

Експерт переконаний: зараз Україна та її західні союзники мають два шляхи вирішення «проблеми Порошенка»: «Або змусити президента Порошенка піти у відставку й займатися далі своїм олігархічним бізнесом, або відокремити політика-президента Порошенка від його бізнес-оточення, захистити його від корупції, його бізнес-планів і змусити працювати суто політичним курсом – проведенням реформ, боротьбою з корупцією та боротьбою проти російської агресії».

«У цьому сенсі досвід арешту активів Коломойського руками Лондонського суду може бути використаний якщо не прямо проти президента-олігарха Порошенка, то проти його найбільш одіозних і корумпованих бізнес-партнерів», – підсумував Небоженко.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв