Адвокат розповіла деталі передачі українських політв’язнів із РФ

224
Адвокат Олександра Кольченка Світлана Сидоркіна повідомила, що оформлення необхідних документів для повернення її підзахисного й інших політв’язнів РФ триватиме близько місяця.

«Нині триває збір документів. Коли відповідні матеріали з Федеральної служби виконання покарань надійдуть, то Міністерство юстиції Росії разом із запитом Мін’юсту України відправлять ці документи на розгляд до суду для ухвалення рішення про можливість відбування покарання в Україні», − зазначила Сидоркіна.
Вона також спростувала інформацію про затягування розгляду справи щодо повернення українських політв’язнів, яких тримають у Російській Федерації.
«У рамках термінів, встановлених чинним законодавством, вони і збирають документи. Процедура витримана, ніяких затягувань немає, оскільки з Міністерства юстиції України документи були відправлені 10 березня. Рівно в ці терміни – місячний термін розгляду – Мін’юст Росії укладається. Процесуально вони ніяких порушень у цьому плані не допускали», − наголосила адвокат.
Раніше УНІАН повідомляв, що Міністерство юстиції РФ зобов’язало Федеральну службу покарань підготувати необхідну документацію для вирішення питання щодо повернення до України 4 політв’язнів – Олександра Кольченка, Олега Сенцова, Юрія Солошенка й Геннадія Афанасьєва.

Коментарi

Коментарiв