Гройсман закликав до взаємодії уряд і парламентську коаліцію

159
Спікер ВРУ Володимир Гройсман закликав Кабінет Міністрів України і парламентську коаліцію підписати документ про основи взаємодії.

«Я пропоную підписати основи взаємодії коаліції та уряду, де чітко необхідно визначити механізми попереднього опрацювання, промовляння всіх принципових питань, щоби рішення ретельно готували і оперативно затверджували», − написав у статті для Дзеркала тижня Гройсман.
Глава Верховної Ради України також закликав сторони подолати взаємну боротьбу й популізм у парламентській більшості. На його думку, це є питанням політичної відповідальності й ефективності. 
На думку спікера ВРУ, в уряді необхідно відновити прозорість механізму роботи над проектами, «щоб питання не ставали сюрпризом не тільки для громадськості, але і для депутатів, а тим більше для членів Кабміну». 
Нагадаємо, в разі відставки чинного Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, саме Володимир Гройсман є головним кандидатом на посаду очільника уряду. Раніше претендентом на це крісла була міністр фінансів Наталія Яресько, проте її умови не влаштували Адміністрацію Президента.

Коментарi

Коментарiв