Олександр Кочетков: Сумна кавова самодіяльність прихильників Порошенка

378
Політолог Олександр Кочетков

СУМНА КАВОВА САМОДІЯЛЬНІСТЬ

Часу минуло достатньо – можна робити висновки. Головний: кава – не горілка, багато не вип’єш.

Кілька сотень прихильників ПОПа на Майдані – це якось несерйозно, особливо, з урахуванням загрозливих заяв у ФБ. До того ж, противники ПОПа підготували досить стьобні гасла на кшталт «Порошенко – наш президент Всесвіту!», Чим серйозно зіпсували лоялістський настрій присутніх. А вже коли «Азов» своїм плакатом і фаєр-шоу передав Порошенку недвозначний привіт від Авакова, то це перекрило кавування, як військова машина НАТО перекриває совкову цивільну оборону.

Що сталося щось? Замах, адже, був велетенський …

За непрямими ознаками можу стверджувати, що ті, хто в оточенні ПОПа відповідає за фінансування-організацію подібних акцій, участь в цьому не брали. Деякі так взагалі єхидничали з приводу кавування в Неті.

Загалом, чи то свого розуму вистачило, чи то під зовнішнім тиском Президент поки вирішив не влаштовувати масштабного (і, можливо, кровопролитного) протистояння в Києві. А може, ініціативники другої ліги, на кшталт Бірюкова, не захотіли ділитися славою головних фанатів ПОПа і спробували провернути усе самостійно, на самоплив, так би мовити.

У результаті кількість готових публічно підтримати Порошенка, навіть із урахуванням тих, хто годується солодким із його руки, виявилася нікчемним.

Знаєте, це як незабитий пенальті: невдача однієї команди різко підстьобує ентузіазм іншої. Так що треба чекати активності від прихильників Саакашвілі. Ну, і дій влади по його виселенню і розгону наметового міста.

Ще момент. ФБ-істота Олешко вирішило розвіртуалізуваться і вийти в офлайн, де продемонструвало свою агресивну нікчемність. І тепер у нього цілком можуть проблеми, подібні до тих, що мав свого часу тамада антимайдану Юрій Кот.

Джерело: Олександр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв