Президентом Росії хоче стати журналіст родом з України

309
Лур'є оголосив про плани взяти участь у президентських виборах

Російський журналіст Олег Лур’є оголосив про плани взяти участь як кандидат у виборах президента країни 2018 року.

Про це він повідомив у своєму Facebook.

За його словами, Центральний виборчий комітет Росії прийняв його документи, враховуючи підписи ініціативної групи, на висунення журналістка кандидатом у президенти країни.

ЦИК РФ сегодня вечером принял мои документы, включая подписи инициативной группы, на выдвижение меня кандидатом в Президенты Российской Федерации

Опубліковано Oleg Lurie 24 грудня 2017 р.

«Бачачи, що відбувається, я вирішив балотуватися в президенти Російської Федерації. Більше 25 років я займаюся журналістськими розслідуваннями корупції і в результаті моїх розслідувань десятки чиновників, нечистоплотних банкірів і шахраюватих аферистів виявилися на нарах або втратили свої посади», – підкреслює журналіст.

Крім того, він розповів про свою програму, основою якої назвав реальну «боротьбу з шахраями і злодіями»: «Майно кожного чиновника, який не зміг пояснити походження палаців, лімузинів і мільярдів, що належать йому і його родині, має бути конфісковано на користь держави. І саме ці гроші будуть спрямовані на підвищення мінімальної заробітної плати, підвищення зарплат бюджетникам. Грошей вистачить».

Иду на выборыВидя происходящее, я принял решение баллотироваться в Президенты Российской Федерации. Более двадцати пят…

Опубліковано Oleg Lurie 23 грудня 2017 р.

Довідка: Олег Лур’є народився 1963 року у Харкові, де 1988-го закінчив філологічний факультет Харківського державного університету. У 1989 році він переїхав до Торонто, однак у 1990 році повернувся до СРСР і створив компанію з організації гастрольних турів зірок естради. У 1992 році остаточно переїхав з Харкова до Москви.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв