Роман Маселко: Суддя у справі Крисіна міг бути звільнений ще під час Майдану

494
Адвокат Роман Маселко

Суддя Лінник, який познущався над усіма нами у справі Крисіна міг бути звільнений ВККС за свої рішення під час Майдану ще у 2015 році.

Вища кваліфікаційна комісія суддів, розглянувши скаргу нардепа П. Петренка у грудні 2015 знайшла порушення у його діях, але …. несподівано закінчився строк притягнення до відповідальності. Хоча, насправді, навіть строк не закінчився, просто ВККС не захотіла його карати. https://goo.gl/qtd65S

Цікаво, що ВККС відкрила провадження ще 18 серпня 2014 року, але знайшла можливість його розглянути лише після того, як начебто строки закінчились https://goo.gl/pLPFw2

До речі, іншій судді Шевч. суду – М. Антонюк, яку тоді не звільнили разом з Лінником, ВККС навіть рекомендацію на призначення безстроково дала і її таки призначили, незважаючи на очевидні факти порушень при розгляді справ Майдану http://www.vru.gov.ua/news/3103.

Залізна логіка – стара влада успішно юзала, а що новій не можна ? Цінні кадри.

Це саме та ВККС, яка зараз обрала найдоброчесніший Верховний Суд і вже готова обрати найнезалежніший Антикорупційний суд. От Лінник – чудова кандидатура для антикорсуду. Кого треба засудить, кого треба – відпустить.

Чи хтось нарешті відповість за збереження таких суддів?

Джерело: Роман Маселко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв