Нардеп закликав відправити у відставку главу Нацбанку

156
Заступник голови фракції «БПП» Олександр Третьяков наголосив, що в разі підтвердження інформації про співпрацю глави НБУ Валерії Гонтаревої з російським банком ВТБ, її буде необхідно відправити у відставку.

В інтерв’ю Лівому берегу Третьяков висловив думку, що Гонтарева належить до технократичних представників влади, які в першу чергу керуються не політичними, а бізнесовими інтересами.
«У цьому питання все зводиться до дискусії про технократичний і політичний уряд. Перший виключає політичну складову. Члену такого Кабміну все одно – росіяни, не росіяни. Гонтарева не брала участі в Майдані, їй все одно. Вона – технократ. Звідки у технократа морально-етичні норми?», – зазначив нардеп.
Заступник глави «Блоку Петра Порошенка» також підкреслив, що після революції в державі уряд повинен бути не технократичним, як на цьому нині наголошують у владі, а політичним. Технократи ж, на думку Третькова, можуть бути заступниками чи консультантами.
За словами представника «БПП», у разі доведення факту співпраці глави Національного банку України з російським банком, Президент Петро Порошенко не повинен розділяти з Гонтаревою політичну відповідальність.

Коментарi

Коментарiв