Саакашвілі знову знайшов відмазку, щоб не йти на допит у СБУ

285
Міхеїл Саакашвілі не братиме участі у допиті Службі безпеки України

Колишній президент Грузії, лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі не братиме участі у допиті Службі безпеки України, оскільки повістку йому надали з порушенням.

Про це 26 грудня під будівлею СБУ заявив адвокат Саакашвілі Руслан Чорнолуцький: «Нами не планується прохід до слідчого кабінету для проведення слідчих дій у зв’язку з порушеннями. В одній повістці вказані 2 слідчі дії – допит і отримання зразків для експертизи. Ми вважаємо, що ці дві слідчі дії не мають права разом проходити, про це каже і КПК».

За словами адвоката, слідчий не вказав, які зразки будуть відбиратися для майбутньої експертизи у Саакашвілі.

«Тому просимо перенести ці слідчі дії, роз’єднати їх в окремі слідчі дії, і на кожну слідчу дію направити на Саакашвілі повістки. На допит ми готові окремо прийти і надати на всі запитання відповіді, також просимо надіслати повістку на окрему слідчу дію на отримання зразків для експертизи», – додав Чорнолуцький.

Також він зазначив, що у такий спосіб буде виконано умови процесуального законодавства.

«Ми зареєстрували клопотання про перенесення слідчих дій у зв’язку з незаконним поєднанням слідчих дій в один день та за одною повісткою про виклик», – повідомив адвокат Саакашвілі, додавши, що політик готовий отримати нові повістки згідно з вимогами процесуального законодавства і прийти окремо на допит і окремо на відібрання зразків для експертизи.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв