«БПП» і «НФ» доукомплектують партії для створення коаліції

184
«Блок Петра Порошенка» і «Народний фронт» розпочали перемовини із позафракційними народними депутатами для подальшої можливості створення парламентської більшості «на двох».

Нардеп від «БПП» Сергій Лещенко повідомив, що «НФ» може домовитися про долучення до складу партії з колишнім членом політичної сили «Свобода» Юрієм Бубликом, командиром «Азова» Андрієм Білецьким і екс-представником «Народного фронту» В’ячеславом Константіновським.
У свою чергу «Блок Петра Порошенка» в разі успішних перемовин може повернути кількох нардепів, які раніше покинули фракцію. Крім того, переговори тривають із екс-свободівцем Сергієм Рудиком.
Українська правда нагадує, що відповідно до ініціативи Адміністрації Президента України «БПП» і «Народний фронт» намагаються набрати у своєму складі необхідну кількість народних депутатів для створення парламентської більшості без участі «Батьківщини», керівництво якої оголосило умови, на які не погодилися інші члени ВРУ.
Додамо, нещодавно коаліція остаточно розпалася, оскільки нардепи від Радикальної партії відкликали свої підписи з-під угоди парламентської більшості. До цього про вихід із коаліції оголосили «Батьківщина» й «Самопоміч».

Коментарi

Коментарiв