На Одещині викрали та вбили двох чоловіків

303
В Одеській області викрали і вбили двох чоловіків

В Одеській області поліція виявила тіла двох чоловіків – 68 та 61 років. Обох чоловіків викрали у жовтні 2017 року. Про це повідомив заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін.

Згідно з інформацією Аброськіна, підозрювані у скоєнні злочину встановлені. Розшук триває.

При цьому раніше Нацполіція Одещини повідомила, що вздовж траси Одеса-Рені знайшли тіла двох чоловіків, вони були закопаними у полі між селами Новосільське та Орлівка. Вірогідно, що загиблими є ці двоє чоловіків.

Місце видання trassae95.com пише, що знайдені чоловіки – це зниклі 7 жовтня жителі Ренійського району – фермера з Новосельського і неодноразово судимого на прізвисько «Хребет».

Удень зникнення фермеру подзвонили з невідомого номера (імовірно, це був кримінальний авторитет) і попросили під’їхати на об’їзну дорогу, щоб допомогти відремонтувати колесо. Чоловік виїхав на місце, а вже через 20 хвилин передзвонив дружині і сказав, щоб вона віддала всі наявні в будинку гроші людині, яка під’їде на його автомобілі. Після цього зв’язок з чоловіками зник.

Завдяки наполегливій праці протягом тривалого часу працівниками кримінальної поліції Київщини та Одесщини розкриті два р…

Опубліковано Vyacheslav Abroskin 27 грудня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв