Скандальна помічниця Авакова написала прощальний пост після звільнення

430
Деєва переконана, що встигла багато зробити в МВС

Скандальна помічниця Арсена Авакова Анастасія Дєєва, яку звільнили з посади заступниці міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції, підбила короткі підсумки свої роботи.

Нагадаємо, Анастасію Дєєву призначили заступницею міністра внутрішніх справ з питань євроінтеграції 26 жовтня 2016 року. За словами тодішнього радника МВС Антона Геращенка, вона мала допомогти міністру «своїми знаннями, досвідом і чарівністю».

У своєму підсумковому дописі вона запевнила, що 2017 рік видався неймовірним: «Гортаю наш із командою фінальний звіт і не вірю, що нам стільки всього вдалось втілити в життя всього лише за рік».

Дєєва також додала, що буде продовжувати розвивати проекти, пов’язані з гендерною рівністю, захистом жінок і дітей.

Крім того, вона порадила усім отримувати освіту, створювати соціальні інновації, розвивати економіку і культуру, зростати у сфері ІТ, піклуватися про навколишнє середовище, здоров’я, поважати та цінувати один одного і починати працювати на благо держави.

«А всім «критикам» раджу часом вставати з дивану і робити щось корисне, хоча б для сусідів чи подвір’я, і більше читайте, щоб культура нашого суспільства не зводилась до банальних «туалетних» жартів і зради», – підсумувала Деєва.

Опубліковано Anastasia Deeva 27 грудня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв