Журналіст спрогнозував завершення путінського режиму

172
В ефірі радіо Эхо Москвы російській журналіст Сєргєй Пархоменко висловив думку, що чинний командувач новоствореної Національної гвардії Віктор Золотов може стати наступним лідером РФ після Президента Владіміра Путіна.

«У мене є питання до Путіна: а на підставі чого він вважає, що він утримає це в руках? Чому він думає, що, створюючи цю армію, яка підпорядковується тільки йому, у нього є гарантії того, що ця армія буде продовжувати завжди йому підкорятися? Що є тут його інструментом? Ну, відповідь тільки одна нині: особиста відданість Віктора Золотова. Це єдине, за що він тримається», − висловив думку журналіст.

Він нагадав, що історія знає чимало прикладів, коли державний переворот був пов’язаний саме з національною гвардією. Відповідно, цілком можливо, що скоро завершиться путінський режим, а його місце отримає хтось інший. 
«Мені здається, що сьогодні, коли створена Національна гвардія, на чолі якої з’явився Віктор Золотов, ми отримали з вами важливу вказівку ​​на те, чим завершиться путінський режим, і як звуть завтрашнього диктатора Російської Федерації», − спрогнозував Пархоменко.
Нагадаємо, 7 квітня 2016 року Президент РФ Владімір Путін оголосив про створення нового федерального органу виконавчої влади на базі внутрішніх військ. Згідно з відповідним законопроектом, солдати Національної гвардії РФ зможуть стріляти у громадян без попередження.

Коментарi

Коментарiв