Порошенко готовий відновити закупівлю газу в РФ за умови дешевизни і прозорості угод

308
Порошенко розповів, за яких умов Україна знову купуватиме газ в Росії

Україна готова відновити закупівлі природного газу в Росії за умови його дешевизни та прозорості укладення відповідних договорів.

Про це 28 грудня заявив Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки до Одеської області, передає Інтерфакс-Україна.

«Що сталося протягом останніх двох років? Ми енергетично незалежні. Вони (Росія – ред.) стукають: може візьмете наш газ? Ні, у нас усе добре. Якщо він буде дешевий і чесний, не корупційний, – будь ласка», – зазначив глава держави.

При цьому він підкреслив, що за дотримання згаданих умов українська влада готова піти на такий крок «для того, щоб знизити тарифи для наших людей».

Пояснюючи наявність серед вимог української сторони відсутності корупційної складової в можливому контракті на постачання блакитного палива з Росії, Порошенко додав, що «20 років Україна була на «голці» корупції та залежності від російського газу».

Тому, стверджує Президент, лише рішучими діями, зокрема в міжнародних судах, нашій державі вдалося забезпечити енергетичну незалежність і справедливі ціни на газ.

При цьому Порошенко нагадав, що НАК «Нафтогаз України» нещодавно виграв арбітраж проти російського «Газпрому» за контрактом на поставку газу по усіх спірних питаннях.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв