Нині вибори президента може виграти тільки представник олігархів – нардеп

301
Соболєв переконаний: сьогодні майже усі державні органи перебувають у руках олігархів

Вибори президента сьогодні може виграти тільки представник олігархії. Так, як це сталося із Петром Порошенком. Про це заявив народний депутат України (фракція «Самопоміч») Єгор Соболєв в ефірі одного з телеканалів, відповідаючи на запитання глядача, хто на його думку буде наступним президентом України.

«Вибори президента сьогодні може виграти тільки представник олігархії. Так, як сталося із Петром Порошенком. Ви пам’ятаєте, Фірташ розповідав у Відні, що після Євромайдану зустрілися я, Віталій Кличко та Петро Порошенко і вирішили, кому бути президентом, а кому – мером Києва. І потім все це обернулося на нашу реальність», – підкреслив парламентар.

За його словами, сьогодні гроші, медіа, Генпрокуратура, МВС та усі інші державні органи, перебувають у руках олігархів: «На жаль. Але ми зараз докладаємо великих зусиль, щоби правила змінилися. Щоби могли перемагати представники людей, щоби на телебаченні показували не лише тих, хто освячений олігархією, а справді гідні представники суспільства. Щоб фальсифікації, а ще страшніше – підкуп бідних людей, які сьогодні є основною технологією олігархів, були неможливими».

Крім того, Соболєв запевнив, що прагне домогтися заборони політичної реклами: «Оскільки політична реклама є основною зброєю олігархів на виборах, бо вони можуть дати своїм кандидатам 100-300 млн гривень, скільки знадобиться. А от порядні представники суспільства, які хочуть балотуватися, вони ніколи стільки грошей не зберуть. От саме на цьому треба зосередитися».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв