Олександр Кочетков: Ціна нашої свободи

283
Політолог Олександр Кочетков

Чесно кажучи, не мав наміру писати що-небудь політичне до свят. Тому що політикою напередодні НГ цікавиться тільки нездорове суспільство.

Єдина вартісна подія – звільнення військовополонених.

Частину хлопців витягли з натурального пекла. Це головне! І бог з ними, з тими, хто перерізає стрічки і піариться вже і на таких одночасно щасливих, трагічних і вкрай делікатних речах.

Частина хлопців залишилася в заручниках. І це означає, що Кремль залишає шантажний ресурс для подальших кривавих ігрищ долями людей і країн. За тих, що залишилися в «ДНР-ЛНР», треба боротися. І молитися за їх звільнення незалежно від конфесії і патріархату.

Іще частина українських воїнів у перші місяці стали на захист вітчизни і в тому військовому сум’ятті потрапили в полон, була вивезена в Чечню, Дагестан та інші частини недоімперії, куди побоюється сунутися навіть тамтешня центральна влада. Їх доля воістину жахлива і, швидше за все, їм судилося загинути в середньовічному рабстві.

І про це не можна забувати – це теж ціна нашої свободи. І через цю страшну ціну переступає наша влада, не бажаючи і не вміючи будувати справедливу щасливу Україну.

Але сісти до комп’ютера мене змусила трансляція суду над Януковичем.

Блін, нашими ворогами передбачалося, що це буде показова політична розправа із заздалегідь написаним вироком. Але військова прокуратура «Тепловізора» примудрилася перетворити процес на судилище над Революцією Гідності!

Тобто, обвинувальні матеріали підготовлені огидно, свідки, в більшості своїй, підібрані непереконливі. Адвокати поводяться розв’язно, виступають із чисто «викривальними» промовами, розповідаючи, що «якби не ваш переворот, то все було б чудово. Тому що за Януковича не було ні анексії Криму, ні війни на Донбасі – це близько до тексту з виступу адвоката, між іншим.

Наша вата, вважаю, заходиться від щастя і вже передчуває реванш.

Враження, що вироком має бути нагородження Януковича орденом Дружби Народів …

В черговий раз переконуюся, що бездарність і безглуздість – не менші вороги успішної України, ніж жадібність і безпринципність.

Джерело: Олександр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв