Німеччині загрожують теракти ісламістів

164
Президент федерального відомства з захисту конституції (контррозвідка ФРН) Ханс-Георг Маасен повідомив, що «Ісламська держава» запланувала теракти в Німеччині.

Маасен зазначив, що ісламісти запланували теракти проти Німеччини та її інтересів. Крім того, поки контррозвідка не має конкретної інформації про плани «ІДІЛ». За словами президента відомства, пропаганда терористів здебільшого спрямована на заохочення прихильників ідей бойовиків організувати атаку на німецьких територіях. Він також підкреслив, що вже було виявлено кілька випадків, коли громадяни, які повернулися з Сирії, планували організацію нападів.
Очільник контррозвідки ФРН наголосив, що державі вдалося вже неодноразово уникнути терактів завдяки фаховій роботі правоохоронних органів, зокрема йдеться про ті ситуації, коли не спрацювала закладена вибухівка.
У цілому контррозвідці було відомо про понад 1 тисячу осіб, яких вважають потенційно небезпечними. Крім того, відомство володіє інформацією про близько 300 спроб терористів «Ісламської держави» завербувати біженців із Сирії та країн Африки до Європейського Союзу.
Раніше УНІАН повідомив, що терористи «ІДІЛ» оприлюднили відеозапис, на якому бойовики погрожували здійснити чергові теракти. Зокрема, вони заявили, що основна загроза нависла над Лондоном, Римом і Берліном.

Коментарi

Коментарiв