Тимошенко домагатиметься дострокових виборів до ВРУ, − експерт

247
Директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк у коментарі виданню Інформаційний Акцент висловив думку, що у зв’язку з провалом плану щодо самореалізації в Кабінеті Міністрів глава «Батьківщини» Юлія Тимошенко планує домогтися дострокових парламентських виборів.

На думку Давидюка, Тимошенко заради повернення власного рейтингу готова навіть підіграти російській владі.
«Вона намагається дещо пришвидшити оголошення самих виборів. Тимошенко сьогодні готова дестабілізувати ситуацію, щоби здобути більші рейтинги, і зрозуміло вже – в новій коаліції нав’язувати свою політику. Дострокові вибори вигідні Кремлю, адже це дає їм змогу завести в новий парламент своїх симпатиків та політичних представників», – зазначив експерт.
Коментуючи заяву партії Тимошенко про перехід у так звану демократичну опозицію, Давидюк наголосив, що вони таким чином ця політична сила намагається виокремити себе серед інших.
«Політичний електоральний креатив у виконанні українських політиків дуже часто виглядає смішно. Тимошенко намагалася виокремити себе від «Опозиційного блоку» – ті начебто не демократична опозиція, а ця буде демократичною. Насправді нічим вони не виокремляться і нічого, крім критики, не зможуть зробити», – підкреслив директор центру «Політика».

Коментарi

Коментарiв