РФ намагається спростувати інформацію про сухе голодування Савченко

251
Один із адвокатів ув’язненої російським судом народного депутата України Надії Савченко Марк Фейгін повідомив, що влада РФ намагається спростувати інформацію про сухе голодування засудженої.

Нагадаємо, 22 березня цього року російський суд визнав Савченко винною у вбивстві групи журналістів із РФ і нелегальному перетині кордону та призначив їй покарання у вигляді позбавлення волі строком на 22 роки і штраф у розмірі 30 тисяч рублів. 6 квітня нардеп розпочала сухе голодування, вимагаючи звільнити її або повернути до України.
«По-перше, Кремль намагається переконати, що ніякої сухого голодування Савченко немає. Мовляв, це «дієта», маніпуляції громадською думкою. По-друге, завдяки публічним і закулісним джерелам вкидається інформація, що не треба шуміти, скоро все вирішимо. Ось і чотирьох політв’язнів скоро відпустимо. По-третє, Кремль показує готовність іти на поступки щодо обміну, хоча публічно не раз говорив протилежне»,  − написав у своєму Twitter Фейгін.
Додамо, за словами адвоката, інформація про те, що вже найближчим часом російська влада буде готова повернути Савченко до України, не відповідає дійсності та є необґрунтованою.

Коментарi

Коментарiв