Чубаров закликав владу переглянути Кримінальний кодекс

209
Очільник Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров закликав владу переглянути Кримінальний кодекс для притягнення до відповідальності громадян за колабораціонізм.

«Ми повинні ще раз переглянути існуючі статті Кримінального кодексу України, якщо необхідно − доповнити зміни в тому, що стосується зради Батьківщини, здодати визначення колаборації, хто такі колаборанти. Ця оцінка має бути диференційованою, це дуже тонкий момент», − цитує Українська правда нардепа.
За словами Чубарова, ці зміни необхідні для того, аби у правовому аспекті оцінити дії тих осіб, які на окупованих територіях України співпрацюють із владою окупанта. Крім того, він наголосив, що після повернення анексованого Криму під контроль української влади взагалі не може йтися про будь-які етнічні чистки.
«Я думки не допускаю, що сотні тисяч людей можуть бути покарані за те, що держава не змогла їх захистити. Але серед них є ті, хто привів окупантів до Криму. Я думаю, що таких людей набереться кілька тисяч», − зазначив глава Меджлісу.
Він також спрогнозував, що кримці, причетні до становлення російської влади на анексованому півострові, покинуть Крим до відходу військ РФ.

Коментарi

Коментарiв