ГПУ підтвердила вручення підозри Каську

228
Керівництво Генеральної прокуратури України заявило, що екс-заступнику глави відомства Віталію Каську вручили й зачитали підозру у махінаціях зі службовим житлом.

«Мені дуже шкода, що адвокати Каська вибрали таку тактику захисту: обманювати суспільство, виходити в ефіри, створювати зі свого підзахисного образ жертви. Мої колеги повністю задокументували факт про повідомлення підозри Віталію Каську, все офіційно знімалося на відеокамеру. Текст підозри йому зачитали повністю. Багато громадських діячів заявляють, що був порушений закон, що Віталій Касько є адвокатом, а йому повідомляли підозру не заступник Генпрокурора або не глава ГПУ. Це не відповідає дійсності. Підозра була підписана одним із заступників Генерального прокурора України. Наші колеги представилися, це видно на відео сюжету. І це все показано на відео. Наші колеги представилися і показали посвідчення, зачитали текст підозри, виконали процесуальні дії», − заявив представник відомства, один із наближених екс-глави ГПУ Віктора Шокіна Владислав Куценко.
Раніше ЗМІ поширили інформацію про те, що невідомі ввечері 10 квітня цього року посеред вулиці зачитали Каську підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину, попередньо обробивши двері його автомобіля певною речовиною, аби він не зміг відчинити їх.
Адвокат Каська Євген Грушковець пізніше в ефірі 112 наголосив, що особи, які зачитували підозру, не надали свої повноважень. Нагадаємо, раніше Касько прокоментував звинувачення у махінаціях щодо службового житла.

«28 березня з повідомлень у ЗМІ дізнався про накладення суддею Печерського суду Цокол арешту на мою квартиру. Із клопотанням про накладення арешту звернувся особисто Генпрокурор Шокін, хоча цього не вимагає жодне з положень Кримінально-процесуального кодексу», − зазначив екс-заступник глави ГПУ.
Він також додав, що арештовану квартиру отримав 2008 року згідно з розпорядженням Генеральної прокуратури. 2014 року Касько приватизував житло й задекларував це. Минулого року довідку про законність набуття цього майна особисто підписав уже колишній Генеральний прокурор України Віктор Шокін.

Коментарi

Коментарiв