Нардепи розпочали боротьбу за крісло Генпрокурора

290
Народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко висунув свою кандидатуру на посаду Генерального прокурора та вже встигнув пропіарити себе у соціальних мережах.

«Юрій Луценко визнав, що обговорював із Президентом Петром Порошенком своє призначення на пост Генпрокурора. Але, оскільки Луценко не має юридичної освіти та стажу, то для його призначення треба буде міняти закон. Якщо так, то я теж офіційно оголошую, що готовий очолити Генеральну прокуратуру», − написав у своєму Facebook Лещенко.
«У мене теж немає юридичної освіти та стажу, але я вважаю, що готовий впоратися з цією роботою. Я 14 років працював над антикорупційними журналістськими розслідуваннями і, наприклад, кримінальне провадження проти Януковича, Клюєва і Ставицького в частині присвоєння «Межигір’я» базується на моїх документах і викриттях, які я здійснив за часів Януковича, ще будучи журналістом, і які я передав слідству після Революції гідності», − додав нардеп.
Зазначимо, після відставки вже колишнього Генерального прокурора України Віктора Шокіна керівництво відомства надіслало офіційний лист до Президента та спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана з проханням не призначати на посаду глави ГПУ особу, яка не має досвіду роботи в системі.
Фактично нині контролює Генпрокуратуру ставленик Шокіна – виконуючим обов’язки очільника ГПУ поки є Юрій Севрук.
Раніше звільнений із Генеральної прокуратури Шокіним Давид Сакварелідзе наголосив, що в роботі відомства нічого не зміниться, оскільки його й надалі контролює команда колишнього глави ГПУ.

Коментарi

Коментарiв