Австрія закрила справу проти наближеного Януковича через бездіяльність України

265
Австрійська прокуратура заявила, що справу проти чинного глави АП України Бориса Ложкіна та проти бізнесмена з оточення екс-президента Віктора Януковича Сергія Курченка закрили у зв’язку з бездіяльністю української сторони.

Німецька хвиля інформує, що прокуратура Австрії оголосила про закриття справи проти Ложкіна й Курченка, яких раніше запідозрили в незаконному відмиванні коштів. Ідеться про ситуацію 2013 року, коли завдяки офшорним фірмам Курченка на рахунки офшорних компаній Ложкіна в Австрії перерахували близько 130 мільйонів євро.
Представники віденської прокуратури зверталися до Генеральної прокуратури України з проханням перевірити можливість незаконного походження коштів на рахунках підозрюваних. Тим не менше, українське відомство не надало необхідної інформації, яка би підтвердила факт злочинного отримання цих грошей.
В Україні не здійснюють розслідування щодо справи, і немає обставин, які давали би підстави для такого цього, − зазначив представник австрійської прокуратури.
Додамо, завдяки отриманню вищезгаданих коштів, Курченко купив «Український медіа-холдинг», власником якого раніше був чинний глава Адміністрації Президента Ложкін. Найбільшим активом компанії є журнал «Кореспондент».

Коментарi

Коментарiв