«БПП» наблизився до створення коаліції в форматі «на двох»

240
Нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко повідомив, що до політичної сили приєдналося кілька депутатів. 

Нагадаємо, нещодавно «БПП» «Народний фронт» розпочали перемовини щодо створення коаліції у двосторонньому форматі, оскільки сторони не погодилися з умовами «Батьківщини» щодо входження до парламентської більшості. Для реалізації цієї ідеї партіям необхідно поповнити свій склад необхідною кількістю народних депутатів.
Заяву про приєднання до «Блоку Петра Порошенка» вже написав позафракційний депутат Сергій Рудик. Пізніше Лещенко повідомив, що на засіданні фракції присутні член депутатської групи «Воля народу» Андрій Немировський і позафракційний нардеп Юрій Бублик. за словами представника «БПП», це означає, що їх буде прийнято до політичної сили.
Українська правда додає, що парламентська більшість остаточно розпалася після того, як нардепи від Радикальної партії відкликали свої підписи з-під коаліційної угоди. Раніше, 16 лютого 2016 року, у зв’язку з провальним голосуванням Верховної Ради за резолюція висловлення недовіри чинному уряду про вихід із коаліції оголосили «Батьківщина» та «Самопоміч».

Коментарi

Коментарiв