Гройсман відмовився від посади Прем’єр-міністра

197
Нардеп від «БПП» Мустафа Найєм повідомив, що під час перемовин увечері 11 квітня чинний спікер ВРУ Володимир Гройсман відмовився від посади глави Кабінету Міністрів.

У коментарі Українській правді народний депутат зазначив, що Гройсман відмовився від посади глави уряду, оскільки під час процесу перемовин не було виконано всі його умови. Зокрема, йдеться про нових членів КМУ.
Чинний спікер парламенту наголосив, що у своєму уряді хоче побачити Андрія Реву на посаді глави Міністерства охорони здоров’я або Міністерства соціальної політики, а міністром КМУ Гройсман хотів призначити Олександра Саєнка. Під час перемовин сторонам не вдалося узгодити це питання.
Крім того, як альтернативу Реві глава ВРУ запропонував кандидатуру Максима Нефьодова, а Володимира Кістіона запропонував призначити віце-прем’єром. Також Гройсман виступив проти призначення на посаду першого віце-прем’єра Віталія Ковальчук й Ігоря Райніна. 
За словами Найєма, після провальних переговорів представники «Народного фронту» «пішли думати». Обговорення щодо нового складу Кабінету Міністрів відтермінували до ранку 12 квітня. 
Нагадаємо, глава уряду Арсеній Яценюк уже оголосив про рішення піти у відставку. Гройсман був основним кандидатом на посаду Прем’єр-міністра після того, як Адміністрація Президента не узгодила кандидатуру міністра фінансів Наталію Яресько, яка оголосила неприйнятні умови.

Коментарi

Коментарiв