Нардеп Рибалка переписав квартиру в Парижі на тітку – ЗМІ

386
Сергій Рибалка засвітився у новому скандалі

Колишній очільник Комітету ВРУ з питань фінансів і банківської діяльності Сергій Рибалка, якого нещодавно зняли з посади через торгівлю з російськими окупантами, засвітився в новому скандалі.

Про це повідомляє Bigmir.

Журналісти встановили, що Рибалка так і не задекларував свою елітну квартиру в центрі Парижа, придбану ще 2014 року за 1,363 мільйона євро.

Дорогі апартаменти придбала французька Vesta Estate, заснована особисто Сергієм Рибалкою і його батьком Віктором. 2015 року компанія змінила засновників, її стали контролювати дві офшорні структури – Adosida Incorporation Limited і Isaola Incorporation Limited, а директором стала рідна тітка Сергія Рибалки Ольга Кривохатько.

Нагадаємо, в журналістському рейтингу одного із впливових ресурсів Рибалку охрестили «тусовщиком року». А раніше нардеп відзначився тим, що подарував на день народження своєї цивільної дружини трансляцію фотографій на Таймс-сквер у центрі Нью-Йорка.

«Чому корупційними діями Рибалки не зацікавилися досі НАБУ і інші правоохоронні структури залишається загадкою, як викликає здивування і сам факт присутності настільки одіозного політика-олігарха в стінах парламенту воюючої держави», – резюмує видання.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв