Саміт G7 зосередив свою увагу на українських питаннях

181
Міністри закордонних справ країн «Великої сімки» під час дводенного саміту в Японії акцентували увагу на питанні щодо ситуації на українському Донбасі й необхідності виконання Мінських домовленостей.

«Впродовж саміту ми обговорили конфлікт в Україні – я би сказав, досить докладно – для того, щоби спробувати виконати повною мірою Мінські домовленості», – цитує DW Державного секретаря США Джона Керрі.
Представник Штатів наголосив, що американська влада наполягає на повноцінній реалізації Мінській домовленостей усіма сторонами конфлікту на окупованому Донбасі. За словами Керрі, крім питань щодо України сторони під час саміту обговорили міжнародну боротьбу з терористичним угрупованням «Ісламська держава», конфлікти в Сирії й Афганістані, а також ситуацію в Ірані й Північній Кореї.
Міністри закордонних справ G7 також засудили агресію Російської Федерації щодо анексії Кримського півострова й закликали владу РФ якомога більше докладати зусиль для врегулювання ситуації в Україні. Кремль попросили знайти методи впливу на проросійських сепаратистів і нагадали, що скасування санкцій проти держави залежить від дотримання Мінських домовленостей.

Коментарi

Коментарiв