Олександр Аронець: Правоохоронна та судова системи – ракові пухлини України

316
Блогер Олександр Аронець

Практично неможливо вилікувати рак, як і практично не можливо реформувати бандитську, корумповану суддівсько-мєнтівську систему.

Єдиний вихід – зруйнувати все і створити з нуля повністю нову суддівську та правоохоронну системи, з новими людьми і правилами.

Вбивство правозахисниці Ірини Ноздровської – це навіть не побічний наслідок, це продукт бандитської системи, яка захищаючи себе не боїться ні розголосу, ні навіть покарання за скоєне. Це сигнал всім, хто хоче боротися з несправедливістю прогнившої країни – що за чин на тебе чекає смерть.

Коли народний депутат Пашинський стріляє в звичайну людину і уникає відповідальності – це породжує ще більшу впевненість бандитизму у власній безкарності.

Коли міністр внутрішніх справ Аваков і його син звинувачуются у корупції, проте не несуть відповідальність за гучні справи – то й мєнтівська система буде плювати на все і всіх і буде захищати себе.

Коли Банкова контролює судову систему в ручному режимі, нагороджує суддів, які судили майданівців – то суди будуть слухняними псами влади і скаженими вовкулаками для звичайних громадян.

Втішає тільки одне. Цій владі настає кінець. Навіть якщо не буде дострокових виборів, президентські вибори почнуться через рік, парламентські – за півтори.

Тому нам треба готуватись і не повторювати тих самих помилок, коли всьому народу навішали лапшу і він смиренно в неї повірив.

Ніхто за нас нічого не зробить. Але роботи багато. Дуже багато. Проте, якщо отримавши шанс ми за перший рік не зробимо докорінних змін саме в суддівській та правоохоронній системах – Україна не матиме шансу на розвиток.

Джерело: Олександр Аронець

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв