Порошенко очолив антирейтинг українських політиків

154
Центр стратегічних комунікацій оприлюднив репутаційний рейтинг українських політиків за березень, у якому деякі представники влади різко втратили позиції порівняно з попереднім місяцем.

Центр стратегічних комунікацій здійснив опитування, в якому взяли участь кілька груп впливу – журналісти, експерти та громадські діячі. Учасники повинні були відповісти на запитання про те, які події протягом березня цього року найбільше вплинули на репутацію тих чи інших політиків і партій.
Згідно з результатами дослідження, найбільше покращили свій рейтинг і стали лідерами міністр фінансів України Наталія Яресько та екс-заступник Генерального прокурора Давид Сакварелідзе, якого напередодні звільнив уже колишній глава відомства Віктор Шокін.
Найбільше свої позиції втратили Президент України Петро Порошенко та член партії «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк. Нагадаємо, в лютому ця політична сила оголосила про вихід із парламентської більшості. Глава держави, найбільш імовірно, погіршив свій рейтинг у зв’язку з офшорним скандалом, пов’язаним із його компанією «Roshen».
«Прем’єріада, ігри навколо Генеральної прокуратури та вибори у Кривому вдарили по репутації «БПП», «Народного фронту» й «Об’єднання «Самопоміч». Усі інші топ-політики й парламентські партії на їх фоні виглядають краще, але це тому, що нині момент немає альтернативи. У суспільстві великий запит на іншу якість політики та комунікацій. Перший, хто зможе її надати, отримає шанс одразу здобути велике представництво в парламенті й інших органах влади», − висловив думку директор Центру стратегічних комунікацій Валентин Войтків.

Коментарi

Коментарiв