ДФС назвала причину обшуків в офісі «Київстару»

289
ДФС обшукала головний офіс «Київстара»

Державна фіскальна служба України обшукала головний офіс «Київстару» і вилучила документи в рамках розслідування провадження про несплату 2,4 мільярда гривень податків.

Нагадаємо, в офісі компанії «Київстар» відбулися обшуки згідно з постановою Шевченківського районного суду Києва.

Як повідомила прес-служба ДФС у Facebook, співробітники податкової міліції Офісу великих платників податків ДФС під час обшуків вилучили з офісу «Київстару» документи в рамках розслідування кримінального провадження про несплату 2,4 мільярда гривень податків.

«4 січня 2018 року за фактичним місцем розташування офісних приміщень ПрАТ «Київстар» із метою відшукання та вилучення документів, що мають об’єктивне значення у кримінальному провадженні, проведено обшук на виконання ухвали слідчого судді від 3 січня 2018 року, постановленої за результатами розгляду відповідного клопотання слідчого, погодженого процесуальним керівником – прокурором ГПУ», – ідеться у повідомленні.

У відомстві також зазначили, що працівники податкової міліції діяли відповідно до норм чинного законодавства та норм Кримінального процесуального кодексу України.

Під час обшуків проводився відеозапис. Досудове розслідування триває.

Співробітниками податкової міліції Офісу великих платників податків ДФС в рамках розслідування кримінального провадження…

Опубліковано Державна фіскальна служба України 4 січня 2018 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв