Що сказала ця мерзота? – Мураєв обурив черговою антиукраїнською заявою

1630
Мураєв відзначився новою антиукраїнською заявою

Позафракційний народний депутат Євген Мураєв заявив в ефірі NewsOne, що США воюють із Росією в Україні.

«На території України воюють Російська Федерація і Сполучені штати Америки. Просто одна країна підтримує невизнані республіки, а друга офіційний режим, який зараз керує Україною. Не Україну вони підтримують. Їм мир не потрібен. Вони просаджують Росію, їм все одно що буде з населенням України, з нашим майбутнім, з нашими перспективами. Вони вирішують свої геополітичні питання», – стверджує Мураєв.

Політолог Сергій Запорізький у своєму Facebook обурився словами нардепа: «Слухаючи Мураєва, в черговий раз переконуюся, що українська влада робить найстрашніший злочин перед українцями. Українська влада дає можливість колаборантам не тільки мати право голосу, однак і бути обраними. Їхні партії беруть участь у виборах і збирають голоси таких же мерзотників».

Для прикладу експерт процитував слова з інтерв’ю Мураєва: «В Україні США воюють з Росією», «Україна не може вести переговори з Росією, оскільки в Росії не поважають нашого президента», «Українська влада не хотіла обміну полонених. Це заслуга Медведчука і Московської православної церкви», «Обабіч люди воюють за свої цінності. Ми повинні дати амністію», «Нам потрібно зупинити війну, зняти санкції з Росії і чекати російських інвесторів».

«Ну і, звичайно, у цієї мерзоти погано все. Підвищення зарплат і пенсій – це розгін інфляції, хороші дороги на Західній Україні – це заслуга Януковича, зниження швидкості авто в містах до 50 км. на годину – це не безпека, а затори. Позбавлення подібних скотів бути обраними – це питання національної безпеки України», – наголошує політолог.

За його словами, якщо влада не вирішить це питання у законний спосіб, народ це зробить по-іншому: «Кормів цим створінням в Україні більше не буде. А СБУ нехай оцінить слова Мураєва, звернені до силовиків України: «Не поспішайте виконувати накази Порошенка. Вони злочинні і за них доведеться відповідати».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв