Заявами про «біженців» з Донбасу Польща відбивається від Західної Європи – дипломат

366
Богдан Яременко, дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ»

Слова польської влади про українських «біженців» призначені для власних громадян, водночас голос України в цьому питанні ніхто не чує. Про це заявив дипломат, очільник фонду «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко.

«Заяви про прийнятих Польщею українських «біженців» офіційна Варшава робить, насамперед, для своїх громадян. Це, знову-таки, розігрування етнічної націоналістичної карти на внутрішньополітичному полі Польщі. Це спроба знайти аргументи, чому Польща відкидає пропозиції Німеччини та інших країн Західної Європи про спільну міграційну політику. На внутрішньому полі це, крім того, розігрування карти, що Польща рятує Україну та українців або дуже страждає від цього нашестя», – підкреслив експерт у статті для Апострофа.

При цьому, додає Яременко, думка України щодо цього питання в Європі мало кого цікавить.

«Думаю, сьогодні голос України настільки слабкий, що всі українські контраргументи по цьому питанню навряд чи хтось слухає. А Польща просто продовжує свою традиційну лінію, тому що міграційна криза в Європі не подолана, проблема актуальна, і у них є в подальшому потреба відбиватися від пропозицій країн Західної Європи», – підсумував дипломат.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв