Парламент збирає підписи за імпічмент Президента

253
Журналіст Владислав Содель опублікував фото, які свідчать про те, що народні депутати розпочали збір підписів за імпічмент Президента України Петра Порошенка.

На світлинах видно, що парламентарі передають одне одному документ, який засвідчує збір підписів за імпічмент Порошенка. Станом на момент публікації фото під постановою розписалося вже 13 нардепів, більшість із яких є членами Радикальної партії Олега Ляшка.
Суть колективної ініціативи народних депутатів України: Ініціювання питання про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту та створення спеціальної тимчасової слідчої комісії згідно з частиною 10 статті 85, статтею 111 Конституції України і Закону України Про регламент Верховної Ради України, − цитують Українські новини документ. 
Нагадаємо, 4 квітня 2016 року лідер радикал Олег Ляшко заявив, що партія ініціює початок процедури імпічменту Порошенка у зв’язку з офшорним скандалом, який відмовилося розслідувати Національне антикорупційне бюро України. відповідно до результатів міжнародного журналістського розслідування виявилося, що Президент України володіє офшорними компаніями, які мав намір використати для реструктуризації податків своєї фірми «Roshen».

Коментарi

Коментарiв